دسته‌ها
اخبار

اتصالات قالب فلزی بتن در مشهد واشر کاس دولوله بولت نبشی پین و گووه عصایی مهره

اتصالات قالب فلزی بتن در مشهد واشر کاس دولوله بولت نبشی پین و گووه عصایی مهره

این اجزاء برای رعایت اصول HSE در محل پروژه هنگام بتن ریزی و قالب بندی تعبیه شده است . گاهی این تفاوت قیمت در ورق ها به ۷۰۰ هزار تومان قالب بتن نیز می‌رسد. لازم به ذکر است بهترین ورق برای بتن ریزی ورق فولاد مبارکه است. گاهی دو ورق که شرکت تولید کننده شان یکی است نیز تفاوت قیمت دارند که این تفاوت به علت جنس مواد اولیه به کار رفته در آنها می باشد.

  • بزرگ ترین مرکز خرید و فروش قالبهای فلزی بتن-جک سقفی-لوله داربست و کلیه متعلقات قالبندی بتن-داربستهای چکشی و مثلثی(امگا)سولجر …
  • کاربرد اتصالات قالب بتن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد اگر این اتصالات استفاده نشوند امکان انجام عملیات قالب بندی وجود نخواهد داشت.
  • برای انتخاب قالب مناسب برای پروژه از فاکتور های زیر سنجیده می شود، قالب بتنی مورد استفاده در پروژه عمرانی مسطح از 3 تا 12 اینچ متغیر است، دلیل متغییر بودن به حداکثر مقدار بتن در زیر بنای پروژه عمرانی مسطح مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد.
  • قالب بتن چوبی یا تخته قالب بندی که قیمت های مناسب تری نسبت به جنس های فلزی دارند .

اگر یک کارگاه بزرگ بخواهد قالب بتن در دست تولید داشته باشد که با دوام باشد و تمام استاندارد جهانی را دارا باشد می بایست قسمت مختلف آن مانند سطح جانبی قالب بتن، وزن قالب بتن، جنس قالب بتن، وزن آن کاملا مورد محاسبه توسط تولید کنندگان قرار گیرد. از دیگر متعلقات بتن کاری می ‌توان به بولت عصایی، واشر کاس، سرجک سقفی، واشر دولوله و تسمه بولت اشاره کرد. در صورت استفاده از قوطی یا ناودانی به جای لوله در پشت بند افقی از گیره بلند استفاده می گردد. از این گیره برای اتصال پشت بند قائم به قالب نیز استفاده می شود.

سرجک سقفی

در واقع متعلقات و اجزای قالب بندی فلزینقش بسیار مهمی را در صنعت ساختمان سازی ایفا می کنند به گونه ای که انواع قالب های مدولار و انواع داربست ها و حتی جک های سقفی با استفاده از این متعلقات و اتصالات قابل اجرا هستند. جهت اتصال پشت بند به قالب فلزی استفاده می شود و برای هر متر طول لوله یک یا حداکثر دوتا گیره چنگکی برآورد می شود. دو نوع گیره بلند و گیره متوسط ( کوتاه ) تولید می شود که از کلیپس قالب بندی بلند جهت بستن پشت بند ناودانی یا قوطی به قالب بتنی و از گیره متوسط جهت وصل کردن پشت بند لوله به قالب بتن ریزی استفاده می شود. گیره قالب با اسم های مختلف دیگر چون گیره دوپا , بست دو پا , گیره شاخ بزی , چنگکی قالب نیز شناخته می شود. امروزه استفاده از قالب فلزی بتن به منظور ساخت انواع سازه های بتنی مرسوم شده است و جایگزین مناسبی برای قالب های چوبی، آجری و … محسوب می شود.

قالب بندی بتن

اگر مواد که استفاده کردید دیر سخت شونده و یا سیمان نوع ۵ به کار بردید باید مقداری دیرتر قالب برداری کنید. قالب برداری بتن باید به صورت گام به گام همراه با اصول و قواعد انجام شود. تا در هنگام قالب برداری با تنها دچار ضربه نشوند و جایی از آن ها مخدوش نگردد. دستمزدی که نیروهای ماهر دریافت می‌کنند با دستمزد کارگران معمولی متفاوت است و همان طور که میدانید در نهایت کیفیت کارتان با نیروهای ماهر بالاتر است تا کارگران معمولی. کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است.

اجاره و فروش مهره خروسکی و تجهیزات قالب بندی

گروه صنعتی میرام با همکاری مهندسین و تیم فنی حرفه‌ای خود افتخار همکاری در تولید و اجرای بسیاری از پروژه‌های بزرگ را داشته است. برای اجرای یک سازه بتنی بی‌نقص تا انتهای پروژه با شما هستیم. در فضای محدود قالب بندی که امکان باز شدن قالب‌ها و جود ندارد استفاده از فیلر ضروری است. شرکت تسکو با به کارگیری ماشین آلات به روز و نیروی انسانی ماهر، تمامی این متعلقات را با کیفیت بالا در کارخانه خود تولید می‌کند. از این وسیله برای اتصال دو قالب عمود بر هم در قسمت خارجی استفاده می شود. این قطعه به عنوان کنج بیرونی استفاده شده و تعداد مورد استفاده آن با توجه به قالب متفاوت است.