دسته‌ها
اخبار

بایگانی: قطعات بدنه و شاسی لیفتراک هایپر صنعت تبریز | توکو لیفتراک

بایگانی: قطعات بدنه و شاسی لیفتراک هایپر صنعت تبریز | توکو لیفتراک

گلگیر خودرو یکی از مهم ترین قطعاتی می باشد که بر روی شاسی خودرو قرار می گیرد. تمامی اجزایی که بر روی شاسی خودرو قرار می گیرد از جمله گلگیر خودرو کاملا کاربردی بوده و وظیفه ای را بر عهده دارد. شاسی خودرو دارای مزایای بسیاری می باشد که موارد نام برده از جمله موارد مهم در این زمینه می باشد. جلوپنجره یکی دیگر از قطعات بیرونی خودرو است که بالای سپر قرار می‌گیرد. وظیفه اصلی جلوپنجره خودرو، انتقال هوا به رادیاتور و کمک به خنک کردن آب آن است.

  • در این بخش با علائم مشکلات شاسی خودرو آشنا می‌شویم تا در صورت وجود، آنها را شناسایی می‌کنند.
  • در اینجا کلاس های شناخته شده خودرو را به صورت مختصر معرفی می کنیم.
  • خوشبختانه فروشگاه سوزوکی انواع آیینه ویتارا از جمله آیینه تاشو برقی راست و چپ، آیینه چراغ دار راست و چپ، آیینه کلاس ۵ بدون راهنمای چپ و راست را عرضه می کند.
  • در حال حاضر، از این نوع شاسی بیشتر در خودروهای سنگین نظیر کامیون و اتوبوس استفاده می‌شود.
  • •    طراحی شاسی خودرو باید به گونه ای باشد که کمترین میزان صدا را به داخل خودرو انتقال دهد تا موجب آزار سرنشینان و همچنین ایجاد آلودگی صوتی نشود.

درب خودرو، سپر و کاپوت علاوه‌بر محافظت از خودرو و سرنشینان آن، نقش مهمی در ظاهر و زیبایی خودرو بازی می‌کنند. سقف، درب‌ها و کاپوت از اجزای مهم بیرونی خودرو و درواقع چیزی شبیه به روکش آن هستند. با توجه به مقاومت پیچشی بالا، شاسی ماشین‌های اسپرت از این نوع ساخته می‌شوند. شاسی لوله‌ای به دلیل ساختار فضایی خود حفاظت خوبی از سرنشینان خودروهای مسابقه‌ای می‌کند اما معایبی نیز با خود به همراه دارند که از جمله آنها می‌توان به فضای زیاد اشغال شده اشاره کرد. قیمت و حجم بالای این نوع شاسی سبب شده تا نتوان از آنها در خودروهای سواری استفاده کرد.

طاقچه عقب

عدم وجود این چهارچوب برابر با عدم وجود خودرو می باشد، چرا که این وسیله از اصلی ترین قسمت های یک اتومبیل بوده و وجود آن جهت نگهداری گلگیر خودرو و دیگر اجزای بزرگ و کوچک آن ضروری می باشد. شاسی یا فریم در واقع چهارچوب انواع خودرو بوده و گلگیر خودرو و تمامی اجزای آن را در بر می گیرد. برای ساخت بدنه خودروها ممکن است از تمامی مواد اولیه‌ای که نام بردیم یا تنها برخی از آنها استفاده شود. یک نکته مهم این است که قیمت و کلاس خودروها در نوع متریال بدنه آن‌ها تأثیر بسیاری دارد. با تعدادی آزمایش می‌توان ایراد را تشخیص داده و آن را رفع کرد، مثلاً اگر فرم قالب شاسی تغییر کند و یا محورها و فنرهای برگه‌ای (شمشی) انجراف پیدا کنند در هر صورت باعث لاستیک سایی می‌شود.

ضربه گیر پایین رادیاتور آب

در فروشگاه بدنه نجفی تمامی قطعات بدنه   پراید با قیمت مصوب کارخانه و ضمانت معتبر و رسمی کارخانه کمپانی سایپا به صورت تحویل فوری میباشد. قطعات  پراید به صورت رنگ فابریک و رنگ کوره ای قابل سفارش مشتری،با ضمانت موجود میباشند برای دانستن تفاوت این دو مدل قطعه میتوانید اینجا را مطالعه بفرمایید. و متوجه تفاوت قطعات رنگ فابریک و کوره ای شوید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد. به طور کلی شاسی و یا فریم خودرو دربرگیرنده ی گلگیر خودرو و دیگر اجزای فرعی و اصلی و انواع قطعات بزرگ و کوچک بوده و چهارچوب اصلی یک خودرو در زمان طراحی و ساخت می باشد.

همچنین گاه به استیشن های با ارتفاع بیشتر که به درد آفرود می خورند شاسی بلند می گویند. این نوع اتومبیل ها پیش تر برای جاده و بیابان کاربرد داشتند ولی مدل های جدید آن ها بیشتر برای حمل و نقل درون شهریِ مردم استفاده می شود. خودروهای سوزوکی ویتارا و سایر مدل های آن از همین کلاس به شمار می روند. پس با خیالی راحت خدمات تعویض اتاق و قطعات بدنه خودروی خود را به ما بسپارید. ضمانت، اصل بودن و با کیفیت بودن کالا و رضایت همیشگی مشتری اصول کار ما در این مجموعه میباشد.