دسته‌ها
اخبار

دوره های آموزشی هلال احمر آکادمی سلامت | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره های آموزشی هلال احمر آکادمی سلامت | آموزشگاه آپادانا تبریز

ابتدا داوطلبان سایت هلال احمر به نشانی khadem.ir را به صورت فارسی یا انگلیسی در مرورگر خود جستجو کنند. به دانشجویان
بعد از برگزاری آزمون گواهی نامه پایان دوره آموزشی کمکهای اولیه اعطاء گردید. سوال بیشتر افراد در خصوص دوره کمک های اولیه این است که آیا مدرک بین المللی کمک های اولیه به مراجعین می دهند؟ در پاسخ باید گفت بله شما می توانید با انتخاب مرکز مورد نظر پس پایان دوره برای دریافت مدرک بین المللی کمک های اولیه اقادام نمایید.

  • مطالعه مقاله زیر به داوطلبان کمک کرده تا از نحوه دریافت گواهینامه دوره های آموزشی هلال احمر مطلع شوند.
  • علاوه بر دوره های آموزشی حضوری، داوطلبان می توانند در دوره های آموزشی مجازی هلال احمر در سایت khadem.ir شرکت نمایند.
  • در صورت ایجاد هر گونه تغییر در دوره های آموزشی هلال احمر، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا اطلاع رسانی می شود.
  • پس از گذراندن دوره آموزشی انتخابی، داوطلبان باید در آزمون نظری و آزمون عملی مربوط به دوره شرکت نمایند.

این بخش از سرفصل های تئوری و عملی دوره آموزش امداد و کمک های اولیه شامل گازگرفتگی توسط حیوانات، سگ و گربه و ….. خانه هلال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با همکاری جمعیت هلال احمر اولین دوره تخصصی اموزش های کمک های اولیه را ویژه اعضای خانه هلال نظام مهندسی برگزار می کند. به دلیل اینکه دوره های آموزشی هلال احمر یکی از پرطرفدارترین خدمات این سازمان است و با هدف ارتقا دانش عمومی درباره خطرات حوادث طبیعی یا غیر طبیعی ارائه می‌شود ما در آکادمی سلامت نیز در این مقاله به این موارد می‌پردازیم. متقاضیانی که در دوره های آموزشی هلال احمر پذیرفته شده و مدرک آن دوره را دریافت نموده اند، می توانند در استخدام هلال احمر یا سازمان های مشابه، از این مدارک به عنوان یک امتیاز برای استخدام استفاده نمایند. علاوه بر دوره های حضوری، جمعیت هلال احمر یک سری دوره های مجازی را برای داوطلبان راه اندازی کرده که برای شرکت در این دوره ها داوطلبان باید از منوی باز شده بر روی گزینه آموزش های مجازی کلیک نمایند. در صورتی که داوطلبان پیش از این در سایت هلال احمر ثبت نام کرده اند، می توانند با استفاده از ایمیل یا شماره همراه و همچنین رمز عبور خود، مطابق تصویر زیر وارد سایت شده و دوره مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

آیین افتتاحیه و رژه ورزشکاران المپیاد ارتباطات برگزار شد …

ابتدا به صفحه اصلی سایت هلال احمر مراجعه کرده سپس از طریق ارتباط با کارشناسان مرکز از هزینه دوره کمک های اولیه هلال احمر مطلع شوید. پس از ثبت نام در دوره های آموزشی هلال احمر، داوطلبان باید از زمان برگزاری دوره ها و همچنین نحوه برگزاری دوره ها مطلع شده و در زمان مقرر در جلسات آموزشی هر دوره حاضر شوند. در خصوص سر فصل های آموزش کمک های اولیه بهتر است بدانید این دوره ها طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور است و اساتید متخصص و مجرب مراکز معتبر ملزم به آموزش کمک های اولیه و تزریقات و تمام سرفصل های کلاس آموزش کمک های اولیه در تهران به صورت کامل و کاربردی هستند. پس از گذراندن دوره آموزشی انتخابی، داوطلبان باید در آزمون نظری و آزمون عملی مربوط به دوره شرکت نمایند. داوطلبانی که در آزمون ها نمرات 14 و بالاتر از کل 20 نمره را کسب کنند، در آزمون پذیرفته شده و می توانند مدرک پایان دوره آموزشی مربوطه را از جمعیت هلال احمر اخذ نمایند. به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ محمود مظفری از اجرای کارگاه‌های سیار و برگزاری آموزش های یک روزه در دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان‌ها در روز جهانی کمک های اولیه، خبر داد.

برگزاری دوره آموزش کمک های اولیه ویژه مهندسین عضو خانه هلال

علاوه بر دوره کمک های اولیه، دوره آمادگی در برابر مخاطرات نیز به صورت حضوری و نیمه حضوری توسط جمعیت هلال احمر برای متقاضیان برگزار می شود. برای شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر، متقاضیان باید به سایت جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir مراجعه کرده و پس از یافتن دوره مورد نظر خود، از جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری کلاس ها مطلع شوند. دوره های هلال احمر مانند دوره های مدیریت صنعتی به سه صورت حضوری، نیمه حضوری و آنلاین برگزار می شود.

فرهمند: آموزش، رکن اصلی سازمان و زمینه ساز واقعی شدن خدمات مهندسی

تنوع دوره های آموزشی مجازی هلال احمر بالا بوده و متقاضیان با عضویت در سایت هلال احمر می توانند در هر دوره دلخواه خود به صورت مجازی و غیر حضوری شرکت نمایند. دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی نیز دارای عناوین و سرفصل های مشترک با دوره کمک های اولیه هلال احمر می باشد. طی این دوره های آموزشی؛ شرکت کنندگان بر اساس سرفصل های مشخص سازمان هلال احمر، آموزش های تئوری و عملی در خصوص نحوه مقابله با بلایای طبیعی و اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه را بمدت 16 ساعت فراگرفته و به تمرین مطالب ارائه شده به صورت عملی پرداختند. پس از شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر و اتمام دوره، داوطلبان واجد شرایط می توانند در آزمون های تئوری و عملی هلال احمر شرکت نمایند. اگر داوطلبان در آزمون های دوره های مختلف هلال احمر پذیرفته شوند، گواهینامه آموزشی دوره مورد نظر را دریافت می نمایند. مطالعه مقاله زیر به داوطلبان کمک کرده تا از نحوه دریافت گواهینامه دوره های آموزشی هلال احمر مطلع شوند.