دسته‌ها
اخبار

شنبه، 20 مه 2023 – چقدر جذاب


“یک قاضی فدرال 95 ساله برای اجتناب از انجام تست شناختی شکایت می کند”: علیزا شاتزمن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 4:18 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنکتاب جدید «Shadow Docket» تأثیر فزاینده دیوان عالی بر قو،ن آمریکا را بررسی می‌کند: این بخش ویدیویی در برنامه شب گذشته شبکه PBS NewsHour ظاهر شد.

نوشته شده در 16:15 توسط هوارد باشمن“دایره پنجم خشمگین است که دادگاه عالی آن را در زمان مهلت قرار داد”: مارک جوزف استرن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 4:11 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“وارهول علیه دادگاه عالی و فراتر از آن”: جری سالتز دارد این پست در وبلاگ “کر،” مجله نیویورک.

نوشته شده در 1:20 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنجینی توماس: همسر قاضی دیوان عالی درگیر رسوایی پرداخت‌ها شد. فایربرند محافظه کار با سؤالاتی در مورد معاملات تجاری خود مواجه است. کورتنی ویور از فایننشال تایمز این گزارش.

نوشته شده در 1:15 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“چرا دیوان عالی کشور نسبت به فساد خود کور است”: Randall D. Eliason دارد این انشای مهمان آنلاین در نیویورک تایمز.

نوشته شده در 1:12 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«آیا دادگاه عالی آ،ین مبارزه فوی گراس را رد خواهد کرد؟ چرا کشاورزان ادعا می کنند ممنوعیت کالیفرنیا از مرز عبور می کند. جان فریتز از USA Today دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:10 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/05/20/#204562