دسته‌ها
اخبار

چهارشنبه، 17 مه 2023 – چقدر جذاب


«قانونگذاران کلیدی هیچ «مسیر رو به جلو» در مورد نامزد دادگاه لامونت نمی بینند. ساندرا اسلک گلاور، نامزد دادگاه عالی سی تی، به دلیل حمایت از قاضی امی ، بارت در سال 2017 بازجویی شد. مارک پازنیوکاس از کانکتیکات میرر دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:26 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«پا. نتایج انتخابات: کارلوچیو و مک‌کافری برنده مقدماتی دادگاه عالی شدند و به ژنرال ماه نوامبر راه خواهند یافت. کیتی مایر از S،light PA دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:23 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“پرتاب نور روشن به “Shadow Docket” دیوان عالی; کتاب جدیدی از محقق حقوقی استفان ولدک استدلال می‌کند که تصمیمات بدون امضا و توضیحی که از طریق سند سایه دادگاه صادر شده است به سوق دادن رویه قضایی آن به سمت راست کمک کرده است. جنیفر زالای از نیویورک تایمز این نقد کتاب.

نوشته شده در 1:21 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“دادگاه استیناف ایالات متحده برای سنجش سرنوشت قرص سقط جنین”: برندن پیرسون از رویترز دارد این گزارش.

هیئت سه قاضی از دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه پنجم است برای شنیدن استدلال شفاهی برنامه ریزی شده است این درخواست از ساعت 1 بعد از ظهر امروز به وقت مرکزی آغاز می شود. صوت بحث شفاهی به صورت زنده پخش خواهد شد از طریق این لینک.

نوشته شده در 1:16 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/05/17/#204358