دسته‌ها
اخبار

23 مدرسه بالتیمور دانش آموزی در ریاضیات نداشتند – جاناتان تورلی


من اخیراً در مورد اینکه چگونه مدارس ،تی و هیئت‌های مدیره با ش،ت نمرات و بحث‌های فزاینده از طرفداران انتخاب مدرسه دفاع می‌کنند نوشتم. آ،ین آمار تکان دهنده این هفته منتشر شد که 23 مدرسه در شهر بالتیمور هیچ دانش آموزی نداشتند که در ریاضی مهارت داشتند. این مدارس شامل 10 دبیرستان، هشت مدرسه ابتدایی، سه مدرسه راهنمایی / دبیرستان و دو مدرسه ابتدایی / راهنمایی است. ایالت دریافت که 2000 دانش آموزی که در آزمون ،تی شرکت ،د نمی توانند ریاضی را در سطح پایه انجام دهند.

ما قبلاً در مورد سیستم آموزشی عمومی بالتیمور به ،وان مثالی صحبت کردیم که در آن میلیاردها دلار برای سیستمی هزینه شده است که همچنان امتیازات و استانداردهای وحشتناکی دارد. داده های اخیر اکنون آمار دل،اش دیگری را ارائه می دهد: 41 درصد از دانش آموزان در سیستم بالتیمور دارای معدل 1.0 (D) یا کمتر هستند.

ما همچنین بحث کردیم که چگونه یک دانش آموز دبیرست، تقریباً پس از نیمه اول ک، خود فارغ التحصیل شد ش،ت در هر ک، به جز سه در چهار سال. او معدل 0.13 داشت. مادرش مخالفت کرد و علنی شد.

مناطق مدارس ،تی پرهزینه نیز از جمله مناطق مدارس با بدترین عملکرد هستند. نیویورک بالاتر از سرانه هزینه 24040 دلار برای هر بچه. واشنگتن دی سی نزدیک به 22759 دلار است. بالتیمور اغلب در سه منطقه اول هزینه سرانه رتبه بندی می شود. کل بودجه مدارس ،تی بالتیمور تقریباً 1.2 میلیارد دلار است. این برای شهری با جمعیت کل تقریباً 600000 نفر است (منطقه کلان شهری بالتیمور بزرگتر 2.8 میلیون نفر است). در سال 2015، جمعیت مدارس 84000 کودک بود.

در مواجهه با هیئت‌های مدرسه و اتحادیه‌های معلمان که در برابر مخالفت‌های والدین نسبت به سیاست‌های مدرسه بر سر برنامه درسی و مسائل اجتماعی مقاومت می‌کنند، ایالت‌ها در آستانه یک تغییر تحول‌آفرین قرار دارند. برای سال‌ها، هیئت‌مدیره‌ها و اتحادیه‌های معلمان با والدین به‌،وان عواملی ناخواسته در آموزش فرزندانشان رفتار می‌کنند.

آن دیدگاه بود در این ماه گرفته شده است در اظهار نظر راشل وال، عضو هیئت مدیره مدرسه آیووا، که گفت: “هدف یک نشریه عمومی این است که به بچه ها آنچه را که والدین می خواهند آموزش ندهد. این است که به آنها یاد دهیم آنچه جامعه نیاز دارد بدانند. مشتری والدین نیست، بلکه جامعه است.»

نماینده ایالتی لی اسنودگرس (D-Wis.) توییت کرداگر والدین می‌خواهند در تحصیل فرزندشان نظر داشته باشند، باید مدرسه خانگی یا شهریه مدرسه خصوصی را خارج از بودجه خانواده خود بپردازند.

در حالی که مدارس ،تی به تولید نمرات افتضاح، به ویژه برای دانش آموزان اقلیت ادامه می دهند، مقامات هیئت مدیره و اتحادیه ها خواستار کاهش یا تعلیق استانداردهای مهارت شده اند یا شایسته سالاری را نوعی «برتری سفیدپوستان» اعلام کرده اند. برنامه های تیزهوشان و مستعد به نام «برابری» حذف می شوند.

هنگامی که والدین حق انتخاب داشته باشند، این معلمان انحصار مجازی را بر بسیاری از خانواده ها و این مناطق از دست می دهند می تواند میلیاردها دلار از دست بدهد در ایالت هایی مانند فلوریدا

گزارش‌هایی مانند گزارش بالتیمور تنها به این روند دامن می‌زند تا به والدین ناامید امکان می‌دهد جایگزین‌هایی برای فرزندان خود بیابند. این یک ش،ت در مقیاس عظیم است. با این حال، پاسخگویی کمی برای مقامات منتخب در این شهرها وجود دارد، زیرا نسل‌ها با آینده کمی بدون مهارت‌های اولیه باقی می‌مانند.

معلمان و هیئت ها با رفتار با کودکان و والدین بیشتر مانند اسیران تا مصرف کننده، نهاد آموزش عمومی را می کشند. قبل از اینکه والدین به دنبال راه‌حل‌های جایگزین باشند، این نمی‌تواند خیلی بیشتر ادامه یابد.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/02/11/report-23-baltimore-sc،ols-had-zero-students-proficient-in-math/