دسته‌ها
اخبار

سه شنبه، 11 آوریل 2023 – چقدر جذاب


یادداشت برنامه نویسی: امروز بعد از ظهر، من به بلومزبورگ، پ.ن.، می روم، جایی که فردا در یک هیئت سه قاضی بحث تجدید نظر خواهم کرد. دادگاه عالی پنسیلو،ا. Terrie M،-Besecker از The Times-Tribune of Scranton دارد این پیش نمایش از پرونده، که در آن وکالت بیمه شده- تجدیدنظرخواه هستم.

سپس، این آ، هفته، به فینی،، آریزونا خواهم رفت، جایی که روز سه‌شنبه هفته آینده در مقابل یک هیئت سه داوری بحث خواهم کرد. دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه نهم به نمایندگی از تجدیدنظرخواهان در اولین مورد ذکر شده برای استدلال شفاهی صبح سه شنبه آینده آنجا

سپس این پنج بحث شفاهی استیناف فعلی من در کمتر از 45 روز کامل می شود.

نوشته شده در 1:52 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“توماس تخطی؟” لارنس لسیگ دارد این پست در متوسط

نوشته شده در 1:42 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«ترامپ حکمی را که پنس باید در 6 ژانویه در هیئت منصفه بزرگ شهادت دهد، استیناف می کند. پنس گفت که در مورد ادعای امتیاز جداگانه تجدید نظر نخواهد کرد. قضات بارها ترامپ را در مورد امتیاز اجرایی رد کرده اند. Zoe Tillman از Bloomberg News دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:39 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«54 سال پیش، یک قاضی دیوان عالی به دلیل رفتاری که احتمالاً کمتر وحشیانه تر از رفتار توماس بود، مجبور به استعفا شد»: آدام کوهن دارد این انشای مهمان آنلاین در نیویورک تایمز.

نوشته شده در 1:37 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/11/#202008