دسته‌ها
اخبار

سه شنبه، 27 دسامبر 2022 – چقدر جذاب


“نبرد سقط جنین به دادگاه محلی شما منتقل شده است”: جیل هابیگ دارد این انشا آنلاین در The Hill.

نوشته شده در 10:26 توسط هوارد باشمن«دکترین نوستالژی» دیوان عالی بزرگترین میراث ترامپ است. در سال 2022، قضات محافظه کار روشن ،د که آنها توسط شبه تاریخ خودخواهانه هدایت می شوند، نه اصل یا سابقه. استاد حقوق نوح فلدمن دارد این انشا آنلاین در Bloomberg Opinion.

نوشته شده در 10:22 توسط هوارد باشمنقانونگذاران تگزاس قصد دارند در جلسه قانونگذاری آتی، حقوق سقط جنین را تضعیف کنند. تمام کلینیک‌های تگزاس مراقبت از سقط جنین را متوقف کرده‌اند، اما جنبش ضد سقط جنین می‌گوید کارش تمام نشده است. مری توما دارد این گزارش آنلاین در The Intercept.

نوشته شده در 10:18 توسط هوارد باشمن«مورد دادگاه عالی که به نظر نمی‌رسد صحبتش را متوقف کند»: نینا توتنبرگ داشت این بخش صوتی در پخش دیروز از NPR “نسخه صبح”.

نوشته شده در ساعت 10:15 توسط هوارد باشمنپیشی گرفتن نامزدهای قضایی بایدن از ترامپ در دو سال اول ریاست جمهوری: ال، سویر از واشنگتن تایمز این گزارش.

نوشته شده در ساعت 10:14 توسط هوارد باشمن“چرا سال 2022 از قبل یک اصطلاح است که مانند دیگر نیست”: آدام فلدمن دارد این پست در وبلاگ “تجربی SCOTUS” خود.

نوشته شده در ساعت 10:10 توسط هوارد باشمن«یک سال تسلط و سرپیچی در دیوان عالی کشور؛ پس از تصمیم دابز، جستجوی روح در مورد حاکمیت قانون به ندرت بدبینانه یا اساسی بوده است». استاد حقوق جنی سوک گرسن دارد این پست آنلاین در نیویورکر.

نوشته شده در ساعت 10:09 توسط هوارد باشمن«پس از یک رشته پیروزی در حقوق سقط جنین، محافظه کاران به دنبال محدود ، روند سنجش رأی هستند. اگر قانون‌گذاران محافظه‌کار، قرار دادن طرح‌های رای‌گیری را دشوارتر کنند، تلاش‌های مترقی برای قرار دادن مستقیم حقوق سقط جنین در صندوق‌های رای محدود می‌شود – اگر از بین نرود. آدام ادلمن از NBC News دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 10:05 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2022/12/27/#196378