دسته‌ها
اخبار

3 راه برای داشتن جلسات بهتر از پریا پارکر


آیا تا به حال جلسه بدی در دفتر حقوقی خود داشته اید؟ یکی که در آن به ریشه مشکل نرسیدید، با مراحل بعدی روشن برای پرونده حقوقی خود کنار نرفتید، یا جایی که همه چیز به هم ریخت؟

بسیاری از ما ساعات زیادی از روز خود را در جلسات می گذر،م، اما با سناریوی فوق نیز بسیار آشنا هستیم.

با این حال، پریا پارکر به بهتر ، همه نوع گردهمایی ها، از جمله جلسات کاری، اختصاص داده شده است. یک مجری استاد، مشاور استراتژیک، نویسنده تحسین شده هنر گردآوری: چگونه ملاقات می کنیم و چرا مهم استرا، و تهیه کننده اجرایی و مجری پاد،ت نیویورک تایمز،با هم جدا، پریا تجربه ای فراگیر و به یاد ماندنی را در سال 2022 فراهم کرد کنفرانس Clio Cloud که باعث شد شرکت کنندگان دوباره به نحوه جمع آوری خود فکر کنند. اعتقاد او این است که وقتی یک میزبان سخاوت روحیه مراقبت و تلاش را داشته باشد، هر گردهمایی می تواند م،ادار و موفق باشد.

او می‌گوید: «برای اینکه مردم چیزی بگویند که معتبر یا واقعی است، ریسک ،، چیزی است که می‌توان برای آن طراحی کرد». در زیر، چند نکته متحول کننده را به اشتراک می گذاریم که باید بر اساس گفتگوی خود با پریا به خاطر بسپارید.

از اینجا شروع کنید تا جلسات در موسسه حقوقی خود را از جلساتی که می‌توانستند یک ایمیل باشند به گردهمایی‌هایی با هدف تغییر دهید.

حضوری در مقابل جلسات آنلاین

با کاهش همه گیر، به طور فزاینده ای روشن می شود که ما در دنیایی زندگی می کنیم که جلسات هیب، برای ماندن در آنجا برگزار می شود. در حالی که جلسات حضوری مزایای خود را دارند، گزارش روندهای حقوقی 2022 دریافتند که 25٪ مشتریان بیشتر (35٪ در مقایسه با 28٪ قبل از همه گیری) اکنون جلسات مجازی را به جلسات حضوری ترجیح می دهند – و بقیه نشان دادند که به هیچ وجه ترجیح قوی ندارند.

برای برآورده ، انتظارات مشتری و ارائه یک تجربه مشتری محور، موسسات حقوقی باید گزینه ای را برای ملاقات مجازی یا در یک محیط ،یبی (به طور ایده آل با استفاده از راه حلی که با نرم افزار مدیریت عمل آنها ادغام می شود) ارائه دهند. چگونه می توانند این کار را به خوبی انجام دهند؟

برای پریا، مهم است که در نظر داشته باشید که وقتی صحبت از حضور حضوری در مقابل آنلاین می شود، یکی ذاتا بهتر از دیگری نیست. او می‌گوید: «اینکه یک جلسه مجازی باشد یا حضوری، قرار دادن گاری قبل از ، است. هیچکدام خوب یا بد نیستند. این چیزی است که ما از آنها می سازیم.» به ،وان مثال، پریا به این اشاره کرد کمیک نیویورکر از مارس 2020 اشاره به تمام جلساتی که واقعاً می توانستند ایمیل باشند.

نکته کلیدی، چه آنلاین و چه حضوری، داشتن یک هدف و ساختار مشخص برای جلسه و دلیل روشنی برای حضور افراد حاضر در جلسه است. «نیاز واقعی در اینجا چیست؟ چرا ما واقعاً ملاقات می کنیم؟» پریا پیشنهاد می کند بپرسید. “مطمئن شوید که افرادی که واقعاً می توانند به آن هدف دست یابند به روش های ساختارمند و متفکرانه و مؤثر جمع آوری می شوند.”

جلسات شرکت حقوقی با کارکنان

موسسات حقوقی مشتری محور و ضد شکننده باید از فرآیندها و نقاط دردناک مختلف در شرکت خود و در طول سفر مشتری آگاه باشند. در غیر این صورت قادر به حل این مسائل و ادامه پیشرفت و نوآوری نخواهند بود.

اما، همانطور که پریا اشاره می کند، در سازمان های خدمات حرفه ای مانند شرکت های حقوقی که در آنها سلسله مراتب سنتی وجود دارد، اطلاعات مربوط به مشتری، فرآیند یا تیم می تواند در سطوح پایین سلسله مراتب به دلیل ترس، زمان بندی، نگر، در مورد ادراک و تعدادی گیر کند. از مسائل دیگر به ،وان مثال، “اگر هدف شما این است که به طور باورن،ی مشتری محور باشید، و مشتریان شما با افرادی که وکیل نیستند ارتباط برقرار می کنند، احتمالاً نمی د،د که اگر از آن افراد چیزی نشنوید، چگونه کار می کنید.” پریا.

چگونه شرکت‌های حقوقی می‌توانند این مشکل را حل کنند و جلسات بهتری با کارکنان داشته باشند که در آن موضوعات کلیدی و ایده‌های عالی ظاهر می‌شوند؟ پریا می گوید با فرهنگ شروع می شود. «شما جلسه را درست نمی کنید. شما فرهنگ را اصلاح می کنید و سپس جلسات به خود رسیدگی می کنند. “اگر هدف فقط رقابت است، هیچ گردهمایی وجود ندارد که در آن مردم احساس کنند که در آن مشارکت دارند، زیرا این واحد پول فرهنگ نیست.”

موفق ترین سازمان هایی که پریا دیده است، سازمان هایی هستند که در آن رهبران می توانند به همه کمک کنند تا احساس مالکیت و مشارکت کنند، به طوری که همه، از جمله آنهایی که قدرت نهادی بیشتری دارند، با هدف مش، شرکت هماهنگ باشند. پریا می‌گوید: «وقتی همه طرف‌ها متوجه می‌شوند که هدف مش،ی دارند و برای دستیابی به آن باید با هم کار کنند، آن وقت است که همه چیز به هم نزدیک می‌شود.

جلسات با شرکای شرکت های حقوقی

در بسیاری از شرکت های خدمات حرفه ای که پریا با آنها کار می کند، از جمله شرکت های حقوقی، یک مدل مشارکت وجود دارد. و با این مدل، مقدار زیادی از تصمیم گیری در مورد شرکت به اشتراک گذاشته می شود. ریسک ها زیاد است و همه قدرت و پوسته زیادی در بازی دارند. اگر همه افراد حاضر در اتاق نباشند، به سختی می توان همه چیز را از بین برد.

پریا می‌گوید: «وقتی با چنین تیم‌هایی کار می‌کنم، مهم‌ترین مهارت برای ایجاد اجماع است. وادار ، مردم به صحبت در مورد آنچه واقعا فکر می کنند، در مقایسه با موضوعات و نظرات مختلف، کلید ارائه تمام اطلاعات روی میز است تا شرکا بتوانند به توافق برسند. کلید مستقیم بودن است.

زم، که ما شروع به تمرین آنچه در واقع فکر می کنیم، شروع می کنیم به درک نیازهای واقعی، ترس های واقعی و صحبت با یکدیگر در مورد آن. زیرا بسیاری از محل‌های کار بیشتر با آرامش ناسالم مهار می‌شوند تا درگیری‌های ناسالم.»

اگر تعداد سرهای تکان دادن در دفتر حقوقی شما بیشتر از سر تکان دادن باشد، این به طور خودکار چیز خوبی نیست. خود و شرکایتان را به چالش بکشید تا آنچه را که واقعاً فکر می‌کنید به میز بیاورید تا تیم شما بتواند با چالش‌ها روبرو شود و به ارتفاعات جدیدی برسد.

جلسات با مشتریان حقوقی

وکلا در برخی از مهمترین لحظات زندگی مردم نقشی حیاتی دارند. اما ممکن است با تمرکز بر روی چیز اشتباه، فرصتی را از دست بدهند.

«من فکر می‌کنم برای خوب یا بد، وکلا در مرکز لحظات فوق‌العاده م،ادار و گاهی دردناک زندگی هستند. و در فرهنگی که تشنه تشریفات است، وکلا اغلب تنها افرادی هستند که در لحظات انتقال باورن،ی بین فردی و فردی در اتاق حضور دارند. گفت پریا. «وکلا افرادی هستند که آنجا هستند تا انتقال عاطفی آنچه مردم در حال گذراندن آن هستند را انجام دهند. این یک مهارت فوق‌العاده مهم است و به نوعی یک عمل مقدس است.»

برای ارائه تجربیات بهتر مشتری، هدف از ایجاد یک تجربه خوب برای مشتریان و کمک به آنها در رسیدن به اه، خود در هر جلسه را در نظر بگیرید.

پریا نمونه ای از هنر گردآوری را به یاد می آورد مرکز عدالت اجتماعی رد هوک پرسید: «هدف از سیستم قضایی که ما می خواهیم ببینیم چیست؟ و اگر دادگاهی بر اساس آن هدف ساخته می شد، چه شکلی می شد؟» سازمان دهندگان پشت مرکز تصمیم گرفتند به جای رویکرد خصمانه، رویکرد حل مسئله را در پیش بگیرند. آنها نیمکت قاضی را پایین آوردند تا هم سطح چشم متهمان و دیگر اعضای دادگاه باشد. یک بررسی جامع از این مورد وجود دارد که به سوء مصرف مواد، مسائل مربوط به سلامت روان، تروما و سایر عوامل نگاه می‌کند. و قاضی، قاضی کالابرز، برای آگاهی از جزئیات هر پرونده زمان می‌برد و این احساس وجود دارد که او برای موفقیت متهمان ریشه‌یابی می‌کند.

از سال 2018، این مرکز میزان تکرار جرم متهمان بزرگسال را 10 درصد و متهمان نوجوان را 20 درصد کاهش داده است.

قاضی کالابرز و سازمان دهندگان در Red Hook با تمرکز بر افرادی که با سیستم قضایی در تعامل بودند و آنچه برای موفقیت نیاز داشتند، تجربه قانونی را برای کل جامعه خود تغییر دادند. اگر برای تمرکز بر هدف واقعی هر جلسه مشتری یک قدم به عقب بردارید، شرکت شما چه کاری می تواند برای تجربه مشتری انجام دهد؟

پریا می‌گوید: «وقتی م، می‌کنیم و سؤالاتی را می‌پرسیم که به نظر واضح می‌آیند، پاسخ‌های بسیار رادیکالی دریافت می‌کنیم.

افکار نهایی

وقتی از پریا پرسیده شد که چه چیزی را در مورد نحوه جمع شدن همه افراد در جهان تغییر می دهد، یک بار دیگر آن را به هدف خود باز می گرداند. “از آنها می خواهم ابتدا م، کنند و نفس عمیقی بکشند و بپرسند “نیاز واقعی اینجا چیست و چه ،ی در جامعه من یا خارج از آن می تواند به من کمک کند تا آن را حل کنم؟”

این که آیا شما با کارکنان شرکت حقوقی، شرکا یا مشتریان ملاقات می کنید، تمرکز واضحی داشته باشید، به آن پایبند باشید و اطمینان حاصل کنید که افراد من، در اتاق حضور دارند، تا حد زیادی باعث می شود که هر جلسه یا گردهمایی آواز بخواند.

ما این پست وبلاگ را در نوامبر 2022 منتشر کردیم. ا،ین به روز رس،: .

طبقه بندی شده در: تجارت


منبع: https://www.clio.com/blog/lawyer-meetings/