دسته‌ها
اخبار

4 اقدام برتر که یک وکیل می تواند به یک صاحب کسب و کار جدید در شهر نیویورک کمک کند


راه اندازی یک ،ب و کار جدید در شهر نیویورک می تواند بسیار سودآور باشد، اما همچنین بسیار پرهزینه و از نظر قانونی خطرناک است. با این حال، یک وکیل می‌تواند به صاحب ،ب‌وکار جدید کمک کند تا با اطمینان از اینکه از تمام مقررات و شیوه‌های تجاری استاندارد پیروی می‌کند، مواجهه قانونی خود را کاهش دهد. در اینجا چند روش وجود دارد که یک صاحب ،ب و کار جدید در شهر نیویورک می تواند برای کاهش مسئولیت احتمالی انجام دهد:

تقاطع خیابان شهر نیویورکحفظ رویه ها و پروتکل های مکتوب

صدمات شخصی از شیوه های تجاری سهل انگاری برخی از رایج ترین دعاوی حقوقی هستند. یک ،ب و کار زم، سهل انگاری می کند که مسئولیت انجام اقدامات خاصی را داشته باشد اما موفق به انجام آن نشده است. ،ب‌وکارها باید خط‌مشی‌ها و رویه‌های مکتوب را حفظ کنند تا کارکنان بدانند که از آنها چه انتظاری می‌رود و به‌طوری که اسناد مکتوب وجود داشته باشد که چنین اقداماتی قبل از وقوع حادثه وجود داشته باشد. کارمندان جدید باید فرم های قدرد، و کتابچه های راهنمای کارمندان را امضا کنند تا اطمینان حاصل شود که این سیاست های شرکت به رسمیت شناخته شده و از آنها پیروی می شود. همچنین کارکنان باید تمام بازرسی هایی را که انجام می دهند ثبت کنند.

جداسازی دارایی های شخصی از دارایی های تجاری

ا،ر صاحبان مشاغل باید ،ب و کار خود را به منظور حفظ تمایز قانونی بین ،ب و کار خود و دارایی های شخصی خود ،یب کنند. ادغام می‌تواند دارایی‌ها و دارایی‌هایی را که ممکن است آسیب‌پذیر باشند، در صورتی که صاحب ،ب‌وکار یا ،ب‌وکار درگیر یک دعوی قضایی شود، محدود کند. این فرآیند ممکن است در ابتدا به پول و اسناد اضافی نیاز داشته باشد، اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه و استرس می شود.

با این حال، هنگامی که ،ب و کار ثبت شد، مالک ،ب و کار باید تمایز بین دارایی های تجاری و خصوصی را حفظ کند. را حجاب شرکتی ممکن است منحل شود اگر تمایز بین مالک و شکل شرکت م،ادار نباشد. در صورتی که دارایی‌های تجاری و شخصی با هم ،یب شوند، اگر ،ب‌وکار فاقد سرمایه باشد، یا اگر دارایی‌ها بلافاصله قبل از دعوا از ،ب‌وکار حذف شوند، حجاب شرکت می‌تواند منحل شود.

انعقاد قراردادهای عدم افشای اطلاعات

اطلاعات اختصاصی برای رشد ،ب و کارهای جدید ضروری است. کارمندان و فروشندگان باید به اطلاعات محرمانه دسترسی داشته باشند، اما استارت آپ ها باید اطلاعات محرمانه خود را از رقبای خود حفظ کنند. قراردادهای عدم افشای اطلاعات کارمندان را قادر می سازد تا آزادانه صحبت کنند و اسناد را بدون خطر درز اطلاعات محرمانه تجاری به اشتراک بگذارند. در قراردادهای عدم افشا باید مشخصاً مشخص شود که توافق چه ،، را پوشش می دهد، چه اطلاعاتی محرمانه است و تا چه مدت این قرارداد دوام می آورد. با این حال، توافق نامه های عدم افشا نمی تواند کارمند سابق را از تغییر شغل یا کار در همان زمینه باز دارد. قراردادهای عدم افشا باید دقیقا نوشته شوند تا قابل اجرا باشند.

تنظیم قراردادهای لازم الاجرا

برخی از شرکت های کوچک از ال،ای قراردادی که به صورت آنلاین کشف می کنند استفاده می کنند. با این حال، این ال،ا ممکن است تجارت یا حوزه قضایی خاص شما را پوشش ندهند. یک الگو ممکن است ،ب و کار شما را در موقعیت قانونی نامطلوب قرار دهد یا حتی ممکن است بسته به حوزه قضایی شما غیر قابل اجرا باشد. یک قرارداد می تواند ابزاری ضروری برای به حداقل رساندن مسئولیت برای ،ب و کار شما باشد، به خصوص اگر ،ب و کار شما شامل این احتمال است که مشتریان شما ممکن است به خود یا دیگران آسیب برسانند. یک قرارداد قانونی باید در حوزه قضایی شما قابل اجرا باشد، با سیاست های عمومی محلی و ایالتی مطابقت داشته باشد و از ،ب و کار شما در مقابل غفلت دیگران. یک وکیل قراردادی ماهر می تواند قراردادهای من، را برای تجارت شما تعیین کند.

آیا باید یک وکیل تجاری نیویورک استخدام کنم؟

قانون تجارت ممکن است دشوار باشد. مقررات و قو،ن مختلف می تواند باری برای اداره هر ،ب و کاری باشد. یک ماهر وکیل تجارت نیویورک می تواند به شما در مدیریت، راه اندازی یا انحلال ،ب و کارتان کمک کند و به شما کمک کند تا مطمئن شوید که شما و ،ب و کارتان با تمام قو،ن ایالتی مطابقت دارید.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/09/23/top-4-actions-a-lawyer-can-،ist-a-new-business-owner-with-in-new-york-city/