دسته‌ها
اخبار

5 گام برتر هنگام تهیه طرح املاک در مینه سوتا


برنامه ریزی املاک یک ابزار ضروری برای مدیریت امور مالی و دارایی شما در صورت ناتو، یا مرگ ناگه، است. یک وکیل املاک می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که در صورت وقوع هر اتفاقی، خانواده شما از نظر مالی در امنیت خواهند بود. در زیر چند مرحله متداول برای آماده سازی ملک خود آورده شده است:

جلسه خانواده با وکیل برنامه ریزی املاکبیمه عمر را به درستی حفظ کنید

بیمه عمر می تواند یک قطعه ضروری از برنامه ریزی املاک باشد. درآمدهای بیمه عمر می‌تواند نقدینگی را فراهم کند که یک دارایی می‌تواند برای تسویه فوری بدهی‌های نهایی و ارائه یک جریان نقدی سریع به ذینفعان خاص استفاده کند. با این حال، هجوم ناگه، درآمدهای بیمه ممکن است باعث ایجاد مالیات بر دارایی برای چنین وراثی شود. حتماً با یک وکیل برنامه ریزی املاک و/یا مالیات مشورت کنید تا مالیات های غیرضروری املاک را به حداقل برس،د.

طرح املاک خود را به درستی پیش نویس کنید

یک طرح املاک باید به درستی تدوین شود تا اجرا شود. خوشبختانه شرایط نوشتن وصیت نامه یا امانت در مقایسه با قراردادها یا سایر اسناد قانونی کم است.

مینه سوتا برای نوشتن الف، موصی‌کننده را م،م می‌کند که بزرگسال قانونی باشد اراده، به این م،ی که او باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. در مینه سوتا، وصیت نامه باید در مقابل دو شاهد اجرا شود که آنها نیز باید وصیت نامه را امضا کنند. وصیت نامه های دست نویس در مینه سوتا به طور کلی مجاز نیستند، اگرچه وصیت نامه ای که در ایالت دیگر اجرا می شود بسته به واقعیت های خاص ممکن است پذیرفته شود.

آ اعتماداز سوی دیگر، ابزار حقوقی است که در آن شخص یا نهاد دیگری دارای مالکیت قانونی به نفع دیگران است. امانت‌گذار باید یک امین برای مالکیت‌های مدیر که در امانت برای ذینفعان خاص قرار گرفته است نام ببرد. پس از فوت امین، اموال را برای استفاده ذینفعان اداره یا توزیع می کند. حتما با یک وکیل برنامه ریزی املاک مشورت کنید تا مطمئن شوید که اراده یا اعتماد شما به درستی اجرا می شود.

املاک دیجیتال خود را کنترل کنید

برنامه ریزی املاک دیجیتالی شده است همانطور که آمریکایی ها بیشتر و بیشتر وقت خود را آنلاین می گذرانند. برخی از افراد ممکن است دارای حساب های رسانه های اجتماعی یا ارز دیجیتالی با ارزش بیشتر از برخی املاک و مستغلات باشند. حتی اگر از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنید، ا،ر بانک ها، حساب های بازنشستگی و سایر موسسات مالی وب سایتی برای استفاده مشتریان خود دارند.

علاوه بر این، دارایی دیجیتال فقط مربوط به امور مالی نیست. پست‌ها، تصاویر و فیلم‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند ارزش عاطفی و احساسی قابل توجهی داشته باشند. اطلاعات ورود ایمیل ها و وب سایت ها نیز باید بایگ، و سازماندهی شود تا مجری یا متولی شما بتواند به سرعت آنها را پیدا کند. حتی ممکن است در نظر داشته باشید که یک مدیر املاک دیجیتال جداگانه از مجری اصلی یا متولی خود را انتخاب کنید اگر دارای املاک دیجیتالی بخصوص بزرگی هستید.

خانواده و نمایندگان قانونی شما باید بتوانند به سرعت به حساب‌های بانکی و/یا حساب‌های رسانه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند تا در صورت نیاز، اموال دیجیتال یا حتی پول مهم را حفظ یا انتقال دهند. یک وکیل برنامه ریزی املاک می تواند اطمینان حاصل کند که املاک دیجیتال شما به درستی سازماندهی و مدیریت شده است.

وصیت نامه زنده را آماده کنید

یک طرح املاک خوب باید شامل یک دستورالعمل مراقبت های بهداشتی پیشرفته یا الف اراده زنده برای اطمینان از اینکه خانواده شما برنامه ای در صورت ناتوان شدن شما دارند. اگر طرح املاک شما برای چنین رویدادی آماده نباشد، صورت‌حساب‌های پزشکی غیرمنتظره بزرگ می‌توانند به سرعت یک ملک را تخلیه کنند. به ،وان مثال، یک تصادف بد اتومبیل می تواند یک فرد را برای مدت طول، در کما کند. اگر نمی‌تو،د خواسته‌های خود را پس از آسیب یا تصادف شدید بیان کنید، یک وصیتنامه زنده می‌تواند راهنمای عزیزان باشد.

طرح املاک خود را بررسی و تجدید نظر کنید

زندگی حتی پس از تنظیم طرح املاک خود ادامه دارد. ممکن است طلاق بگیرید، دوباره ازدواج کنید، فرزند جدیدی داشته باشید یا در خانواده فوت کنید. در بخش دارایی، ممکن است املاک و مستغلات بفروشید، دارایی های خود را در طول طلاق ت،یم کنید، سهام خود را بفروشید، یا خودتان ملک دیگری به ارث ببرید. این رویدادهای زندگی بر برنامه املاک شما تأثیر می گذارد و برنامه املاک شما باید در اسرع وقت پس از آن به روز شود.

اگر طرح املاک شما قدیمی باشد، ممکن است متولی یا مجری نتواند به درستی از طرح املاک پیروی کند. اگر وصیت نامه ماشینی را به فرزندی بدهد اما ماشین چند سال پیش فروخته شده باشد، ممکن است فرزند چیزی ارث نبرد. در حالی که قانون ممکن است برای جلوگیری از نتایج پوچ، مانند دادن اموال به همسر سابق خود به جای همسر فعلی شما، وارد عمل شود، چنین قو،نی بر اساس ایالت متفاوت خواهد بود. بهترین راه برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم، بازنگری دوره ای طرح املاک خود است.

آیا برای برنامه ریزی املاک در مینه سوتا به وکیل نیاز دارم؟

اگر در تلاش برای تنظیم وصیت نامه یا امانت هستید، باید با یک وکیل ماهر املاک مشورت کنید مینه سوتا. یک وکیل ماهر می تواند به تهیه اسناد قانونی ضروری کمک کند و به تنظیم اراده یا اعتماد شما کمک کند. مهم است که با یک وکیل محلی کار کنید تا مرتبط ترین مشاوره حقوقی را در مورد املاک خود در مینه سوتا دریافت کنید.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/09/30/top-5-steps-to-take-while-preparing-an-estate-plan-in-minnesota/