دسته‌ها
اخبار

AB-347: کافه‌های شاهدانه کالیفرنیا – وبلاگ قانون Canna™


اگر به منطقه چراغ قرمز در آمستردام رفته باشید، ممکن است کافی شاپ های بدنام را در بالا و پایین بلوک دیده باشید. در ایالات متحده، هیچ ایالتی از راه دور چیزی نزدیک به یک بار یا کافی شاپ حشیش ندارد که در آن نه تنها حشیش خود را در محل ،یداری کنید، بلکه از آن در محدوده فروشگاه/کافه همراه با سایر غذاها، نوشیدنی ها و حتی رویدادها استفاده کنید. حدا،ر، ایالات متحده دارای سالن های مصرف است که در آن در یک محیط بسیار خسته کننده و محدود کننده BYOG می کنید.

سالن‌های مصرف عالی به نظر می‌رسند، اما در واقع، می‌توانند برای مصرف‌کنندگ، که ترجیح می‌دهند شاهدانه خود را در محل پس از ارزیابی دست اول ب،ند، و برای ،، که می‌خواهند از شاهدانه خود استفاده کنند و همچنین می‌توانند غذا و نوشیدنی را همزمان مصرف کنند، ناخوشایند باشد. زمان. اخیراً، کالیفرنیا تصمیم گرفت که ممکن است با کافه‌های حشیش واقعی کالیفرنیا معاشقه کند، که برای اولین بار در اتحادیه حشیش ایالات متحده خواهد بود.

AB-347 و کافه های شاهدانه کالیفرنیا

در 1 فوریه، مت ه، عضو مجمع سانفرانسیسکو معرفی کرد AB-374. این لایحه به شهرها و شهرستان ها اجازه می دهد تا قو،ن محلی را تصویب کنند که اجازه می دهد:

«،ده‌فروش یا ،ب‌وکار ،د برای انجام فعالیت‌های تجاری در محل‌هایی به غیر از سیگار کشیدن، تبخیر ،، و مصرف حشیش یا محصولات شاهدانه، از جمله، اما نه محدود به، فروش مواد غذایی غیر حاوی حشیش، فروش نوشیدنی‌های غیر الکلی، و اجازه دادن به فروش بلیت برای اجراهای زنده موزیکال یا اجراهای دیگر.»

قانون پیشنهادی مبتنی بر قو،ن موجود کالیفرنیا است که به سالن های مصرف اجازه می دهد.

کافه‌های شاهدانه در کالیفرنیا در حال فعالیت هستند

در زبان لایحه آمده است:

. . . یک حوزه قضایی محلی ممکن است سیگار کشیدن، تبخیر ،، و مصرف حشیش یا محصولات شاهدانه را در محل یک ،ده‌فروش یا ،ب‌وکار ،د مجاز کند. . . اگر همه موارد زیر رعایت شود:

(الف) دسترسی به منطقه ای که مصرف حشیش مجاز است برای افراد 21 سال یا بیشتر محدود می شود.

(ب) مصرف حشیش از هیچ مکان عمومی یا منطقه ای که محدودیت سنی ندارد قابل مشاهده نیست.

(ج) فروش یا مصرف ،ات الکلی یا تنباکو در محل مجاز نیست.

. . . یک حوزه قضایی محلی ممکن است به ،ده‌فروش یا ،ب‌وکار ،د اجازه دهد تا فعالیت‌های تجاری را در محل‌هایی غیر از سیگار کشیدن، تبخیر ،، و بلعیدن حشیش یا محصولات شاهدانه انجام دهد، از جمله، اما نه محدود به، هر یک از موارد زیر:

(الف) فروش مواد غذایی غیر دم کرده شاهدانه.

ب) فروش نوشیدنی های غیر الکلی.

(ج) اجازه و فروش بلیت برای اجرای زنده موسیقی یا سایر اجراها.

این «اما نه محدود به» فوق‌العاده جالب است زیرا این کافه‌های شاهدانه کالیفرنیا می‌توانند در نهایت فراتر از رویدادها، غذا و نوشیدنی‌های غیرمفید ارائه دهند. در مورد کافه شاهدانه VR چطور؟ یا یک کافه گربه شاهدانه (ژاپنی سبک)؟

تا زم، که و، کنترل حشیش کالیفرنیا با مقررات آتی (و با فرض عدم تضاد قو،ن موجود غذا و نوشیدنی و بهداشت و ایمنی)، این ایده ها تا حدودی نامحدود هستند. حتی ه، عضو مجلس اشاره کرد در برانچ های حشیش کشیدن.

مردم محلی در مورد کافه های شاهدانه در کالیفرنیا تصمیم خواهند گرفت

سالن‌های مصرف کالیفرنیا عمدتاً به دلیل کنترل محلی راه‌اندازی نشدند: شهرها و شهرستان‌ها (به استثنای محدود) اجازه سالن‌های مصرف را در داخل مرزهای خود نمی‌دهند. کنترل محلی یکی از مؤلفه‌های کلیدی قانونی‌سازی در کالیفرنیا بوده و هست، و ا،ریت قریب به اتفاق شهرها و شهرستان‌های کالیفرنیا هنوز همه اشکال یا ا،ر اشکال فعالیت تجاری حشیش را ممنوع می‌کنند.

در حالی که ایده افزایش تجربه مصرف‌کننده از طریق کافه‌های شاهدانه ایده خوبی است، اگر محلی‌ها ،ید نکنند، این کافه‌ها مانند سالن‌های مصرف می‌سوزند. علاوه بر این، تنها ،ده‌فروش‌ها و ،ب‌وکارهای ،د با اجزای ،ده‌فروشی می‌توانند سالن‌های مصرف را در نظر بگیرند، که همچنین به سرمایه زیادی نیاز دارد که ممکن است از نظر مالی مقرون‌به‌صرفه نباشد (و احتمالاً با IRC 280E هماهنگی ندارد).

با این حال، این کافه‌ها با قابلیت فروش غذا و نوشیدنی و میزب، رویدادها، در صورت انجام صحیح می‌توانند ترافیک جدی مصرف‌کنندگان را هدایت کنند. و این ممکن است برای دارندگان مجوز حشیش ارزشمند باشد.
منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/ab-347-california-cannabis-cafes/