دسته‌ها
اخبار

CNIPA برخی از رویه‌های مربوط به ثبت اختراع را تنظیم می‌کند – پتنت – چین


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اداره ملی مالکیت فکری چین (CNIPA) با هدف بهبود کیفیت و کارایی بررسی پتنت، اطلاعیه ای را برای تعدیل برخی رویه ها و قو،ن بررسی مربوط به پتنت صادر کرد.

بر این اساس، از 11 ژانویه 2023، خارجی ها، شرکت های خارجی یا سایر سازمان های خارجی که نش، یا محل ،ب و کار دائمی در سرزمین اصلی چین ندارند، می توانند به طور مستقل درخواست ثبت اختراع ارائه دهند یا به ،وان نماینده عمل کنند. در این صورت، ضروری است. به یک آژانس ثبت اختراع سپرده شود. درخواست هایی که به آژانس ثبت اختراع سپرده نشده باشد، پذیرفته نمی شوند.

علاوه بر این، این اخطار شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه ارائه یک بررسی مجدد اداری مربوط به پتنت، نحوه ارائه اظهار نظر هنگام ورود به مرحله ملی چینی یک برنامه بین المللی PCT و پرداخت آنلاین هزینه های ثبت اختراع است.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: مالکیت م،وی از چین

نقض حق ثبت اختراع و انواع آنها

دفاتر حقوقی S&A

ثبت اختراع یکی از مهمترین اشکال مالکیت م،وی (IP) است. مدت یک پتنت معمولاً 20 سال از تاریخ اولویت درخواست است.

دادگاه فدرال کامل درخواست تجدیدنظر هتل گوشه را رد کرد

غار دیویس کولیسون

موضوع Swancom Pty Ltd در مقابل The J، Corner Hotel Pty Ltd [2022] FCAFC 157، (تصمیم تجدیدنظر) شامل رسیدگی به دو درخواست تجدیدنظر به دادگاه فدرال کامل (تشکیل شده توسط Yates، آبراهام و Rofe JJ) بود.

قانون ثبت اختراع در هند

آناند و آناند

قانون ثبت اختراعات 1970، همراه با قو،ن ثبت اختراعات 1972، در 20 آوریل 1972 به اجرا درآمد و جایگزین قانون ثبت اختراعات و طرح های هندی 1911 شد. . یکی از توصیه‌ها، مجاز بودن حق ثبت اختراعات مربوط به فرآیندهای مربوط به اختراعات مربوط به دارو، دارو، غذا و مواد شیمیایی بود.


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1260618