دسته‌ها
اخبار

FBI به نقض FISA و جستجوی نادرست اطلاعات در مورد سناتور و قاضی ادامه می دهد – جاناتان تورلی


در شهادت اخیر خود در مقابل کمیته قضایی مجلس، هشدار دادم که اگر کنگره بند 702 را بدون تغییرات عمده مجدداً مجاز کند، ما «به ملتی از آدم‌ها تبدیل شده‌ایم». اف‌بی‌آی پس از سال‌ها سوءاستفاده گسترده و سیستماتیک از FISA بار دیگر در مقابل کنگره قرار گرفته است و تنها یک ملت بزرگ می‌تواند همین اختیار را به آنها بدهد. با هر بار تمدید، FBI متعهد شده است که درس خود را آموخته و از سوء استفاده های خود جلوگیری خواهد کرد. . . فقط برای ادامه سوء استفاده از قدرت. اکنون، یک دستور FISA نشان می دهد که FBI داده های یک سناتور آمریکایی، یک سناتور ایالتی و یک قاضی را جستجو کرده است.

شایان ذکر است، کریستوفر رای، رئیس اف‌بی‌آی، در شهادت اخیر خود، تلاش کرد تا جیمز کومی سلف خود را مسئول این سوء استفاده‌ها بداند، ادعایی که اخیراً در هدف قرار دادن کارکنان جمهوری‌خواه تضعیف شد. اکنون، به همان اندازه مشخص است که سوء استفاده ها در دیده بان او ادامه داشته است.

کارمندان FBI جستجو ،د اطلاعات جاسوسی خارجی برای نام خانوادگی یک سناتور آمریکایی و یک سناتور ایالتی. بر اساس نظر قاضی رئیس دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی، همچنین شماره تامین اجتماعی یک قاضی ایالتی را که به ادعای نقض حقوق شهروندی توسط رئیس پلیس شهرداری متهم شده بود، جستجو کرد.

مشکل این است که Wray همچنان از پاسخ دادن به اساسی ترین سؤالات در مورد سوء استفاده های FISA خودداری کرده است، از جمله انکار گیج کننده ای که او حتی می دانسته است که “ساخت موازی” در شهادت خود در این هفته در مقابل این کمیته به چه م،است. این شبیه به رئیس CDC بود که می‌گفت او نمی‌دانست تحقیق «به‌دست آوردن عملکرد» به چه م،است.

“ساخت موازی” مدتهاست که شکایت آزادیخواهان مدنی و وکلای م،ع بوده است. از مشکلات “درخت سمی” با کاشت مجدد بذر شواهد برای ادعای ،ب مستقل جلوگیری می کند. منشا واقعی شواهد را از دادگاه ها و در برخی موارد کنگره پنهان می کند. در حالی که متهمان قرار است اخطار بخش 702 را دریافت کنند، می توان از ساخت موازی برای فرار از این تعهد استفاده کرد. با این حال، Wray اصرار دارد که او هیچ ایده ای از م،ای آن ندارد.

انتخاب با ماست: ما می‌تو،م شهروند آگاه یا ملتی از آدم‌ها باشیم.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/07/23/fisa-report-fbi-continues-to-violate-fisa-and-improperly-sought-information-on-senator-and-judge/