دسته‌ها
اخبار

FTC بزرگترین افزایش آستانه HSR را برای تراکنش های 2023 و آستانه های جدید کارمزد بایگانی اعلام می کند – ضد تراست، رقابت اتحادیه اروپا


16 فوریه 2023

پی،بری وینتروپ شاو پیتمن


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آستانه حجم معاملات تحت قانون هارت-اسکات-رودینو به 111.4 میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

در نتیجه افزایش قابل توجه تولید ناخالص ملی ایالات متحده (GNP) برای سال 2022، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) بزرگترین افزایش سالانه در آستانه تشکیل پرونده قضایی برای هارت-اسکات-رودینو را اعلام کرده است. قانون اصلاحات ضد تراست 1976 (HSR). برای اولین بار از زم، که FTC شروع به تنظیم آستانه ها در سال 2005 کرد، حداقل اندازه آستانه تراکنش بیش از 10 میلیون دلار افزایش می یابد که 10.3 درصد افزایش می یابد. این آستانه تعیین می کند که آیا طرف های دخیل در ادغام پیشنهادی، ادغام، یا سایر تملک اوراق بهادار دارای رای، دارایی ها، یا منافع غیرشرکتی باید FTC و بخش ضدانحصار و، دادگستری (DOJ) را از معامله پیشنهادی مطلع کنند و از انتظار اجباری پیروی کنند. دوره قبل از انجام معامله انتظار می‌رود آستانه‌های اصلاح‌شده در 27 فوریه 2023 اعمال شوند. تا آن زمان، آستانه 101 میلیون دلاری فعلی هنوز به قوت خود باقی است.

آستانه های HSR افزایش می یابد. به طور کلی، یک تراکنش تحت آستانه های جدید قابل گزارش نخواهد بود مگر اینکه برای اه، HSR بیش از 111.4 میلیون دلار ارزش گذاری شود. اگر ارزش معامله پیشنهادی بیشتر از 111.4 میلیون دلار باشد اما از 445.5 میلیون دلار بیشتر نباشد، معامله قابل گزارش نخواهد بود مگر اینکه «والدین نهایی» ،یدار و نهادهای ،ب شده نیز حداقل معینی از «اندازه افراد» را داشته باشند. آزمون – در بیشتر موارد، که در آن یکی از والدین نهایی (شامل همه نهادهایی که کنترل می‌کند) دارای فروش خالص یا مجموع دارایی‌های حداقل 22.3 میلیون دلار و دیگری دارای فروش خالص یا مجموع دارایی‌های حداقل 222.7 میلیون دلار است. در مواردی که آزمون های قضایی انجام شود، معاملات قابل گزارش هستند مگر اینکه معافیت اعمال شود. ج، زیر شامل ارقام اصلی و تازه تعدیل شده برای هر آستانه HSR مربوطه است (شکل اصلی همچنان در مقررات HSR با کلمات “به ،وان تنظیم شده” ظاهر می شود تا به خواننده یادآوری کند که آستانه ها هر سال تعدیل می شوند). طرفین باید توجه داشته باشند که بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که بر اینکه آیا یک معامله معین علاوه بر این آستانه های دلاری، مشمول آستانه های قضایی نیز می شود، تأثیر می گذارد.

1275892a.jpg

هزینه های بایگ، HSR. هزینه های بایگ، تراکنش های قابل گزارش که بودند اخیراً مطابق با قانون نوسازی هزینه پرونده ادغام به روز شده است، به شرح زیر خواهد بود:

1275892b.jpg

نقض HSR از 6 ژانویه 2023، حدا،ر مجازات مدنی برای نقض قانون HSR از 46,517 دلار به 50,120 دلار در روز افزایش یافت. حدا،ر مجازات مدنی روزانه جدید فقط برای مجازات‌هایی اعمال می‌شود که پس از تاریخ لازم‌الاجرا ارزیابی می‌شوند، از جمله آن دسته از مجازات‌هایی که نقض مرتبط با آن‌ها مربوط به قبل از 10 ژانویه 2022 بوده است. حدا،ر مجازات مدنی تحت تأثیر تعدیل آستانه‌های ثبت HSR قرار نمی‌گیرد.

آستانه های اصلاح شده برای اداره های درهم تنیده. بخش 8 قانون کلایتون به طور کلی شرکت هایی را که با یکدیگر رقابت می کنند از داشتن عضویت درهم تنیده در هیئت مدیره شرکت خود منع می کند. FTC سالانه آستانه قانونی را که باعث ممنوعیت مدیریت درهم تنیده می شود، بازبینی می کند. اصلاحات سالانه آستانه بر اساس تغییر در تولید ناخالص ملی است و از 20 ژانویه 2023 لازم الاجرا است.

  • بخش 8 (الف) (1) قانون کلیتون، در صورتی که مجموع سرمایه، مازاد و سود ت،یم نشده هر یک از شرکت ها بیشتر از یک شرکت باشد، شخص را از خدمت به ،وان مدیر یا مدیر منتخب یا منصوب هیئت مدیره دو یا چند شرکت منع می کند. 45,257,000 دلار.

  • بخش 8(a)(2)(A) قانون کلیتون، اینترلاک هایی را که فروش رقابتی هر یک از شرکت ها کمتر از 4,525,700 دلار است، معاف می کند.

  • توجه داشته باشید که معافیت‌های قانونی مندرج در بخش‌های 8(a)(2)(B) و (C)، که زم، که (i) فروش رقابتی هر یک از شرکت‌ها کمتر از 2٪ کل فروش آن شرکت باشد، از اینترلاک معاف می‌شوند یا (ii) فروش رقابتی هر شرکت کمتر از 4٪ از کل فروش آن شرکت است، بدون تغییر باقی می ماند و به صورت سالانه تجدید نظر نمی شود.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: قانون ضد تراست/رقابت از ایالات متحده

راهنمای مقایسه ای کنترل ادغام

Talwar Thakore & Associates

راهنمای مقایسه ای کنترل ادغام برای حوزه قضایی هند، بخش راهنمای مقایسه ای ما را برای مقایسه در کشورهای مختلف بررسی کنید

FTC افزایش آستانه گزارش را اعلام کرد

جنر و بلوک

در 23 ژانویه 2023، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) آستانه های گزارش دهی افزایش یافته را تحت قانون اصلاحات هارت-اسکات-رودینو در سال 1976 با اصلاحیه (قانون) اعلام کرد.

سیاست ادغام ضد انحصار را آزمایش می کند

کیهیل گوردون و رایندل LLP

مقامات n،rust در هر دو سوی اقیانوس اطلس به نتایج متضادی در مورد قانونی بودن ،ید سازنده آزمایش تشخیص سرطان توسط یک تامین کننده توالی یابی DNA رسیدند.


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1275892