دسته‌ها
اخبار

دوشنبه، 9 ژانویه 2023 – چقدر جذاب است


دوشنبه 9 ژانویه 2023

“دیوان عالی به دنبال دیدگاه ،ت ایالات متحده در مورد ا،امات دامن مدرسه منشور است”: نیت ریموند از رویترز دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:38 توسط هوارد باشمن«بایدن در تلاش برای تأیید قضات در ج، و خنثی ، تأثیر ترامپ است». جوآن بیسکوپیچ از CNN دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:35 توسط هوارد باشمن«برنشتاین قاضی دادگاه عالی میشیگان از قاضی بولدن به خاطر استخدام عذرخواهی کرد»: پل ایگان از مطبوعات آزاد دیترویت این گزارش.

پیش از این، رادلی بالکو در سایت زیرمجموعه “The Watch” خود پستی با ،وان “ریچارد برنشتاین، قاضی دادگاه عالی میشیگان باید استعفا دهد. حمله او به قاضی همکارش نه تنها زشت و غیرحرفه ای نبود، بلکه بی طرفی و شایستگی او را برای خدمت در دادگاه زیر سوال می برد.

نوشته شده در ساعت 21:30 توسط هوارد باشمن«مشکل واقعی با گزارش 2022 جان رابرتز در دادگاه؛ وقتی صحبت از بزرگترین مشکل اسکاتوس به میان می آید، رئیس دادگاه سرش را در شن فرو می کند. داهلیا لیتویک دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در ساعت 21:12 توسط هوارد باشمن“دادگاه استیناف یک پیروزی مهیب دیگر را برای بیمه گذاران در مورد وقفه COVID biz به ارمغان می آورد”: باربارا گرزینچیچ از رویترز این گزارش بر یک حکم که هیئت متشکل از سه قاضی به اتفاق آرا دادگاه استیناف ایالات متحده برای بخش سوم روز جمعه صادر شد.

و در پوشش قبلی مرتبط، گرزینچیچ اخیراً گزارش داد که “نبرد بیمه تجاری برای خسارات کووید به دادگاه های عالی ایالتی منتقل می شود

نوشته شده در 4:48 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“نامزدهای دادگاه عالی ویسکانسین متعهد به حمایت از حاکمیت قانون هستند”: میچل اشمیت از مجله ایالتی ویسکانسین این گزارش.

و اسکات بائر از آسوشیتدپرس گزارش می دهد که “نامزدهای دادگاه ویسکانسین که مورد حمایت پارتیزان قرار می گیرند قول می دهند منصف باشند

نوشته شده در 4:28 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“داستان دو رئیس جمهور”: آدام فلدمن دارد این پست در وبلاگ “تجربی SCOTUS” خود.

نوشته شده در 16:16 توسط هوارد باشمن«واتفورد دایره نهم، مدعی سابق دادگاه عالی، استعفا می دهد»: نیت ریموند از رویترز دارد این گزارش.

نوشته شده در 4:09 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«آیا تشویق به مهاجرت غیرمجاز بیان آزادانه است یا جنایت؟ دادگاه عالی تصمیم خواهد گرفت که آیا قانون 1986 که اصرار افراد را به ماندن غیرقانونی در ایالات متحده جرم می‌داند، می‌تواند با اصلاحیه اول اصلاح شود یا خیر. آدام لیپتاک خواهد داشت این ،ط جدید ستون “نوار کناری” او در نسخه روز سه شنبه نیویورک تایمز.

نوشته شده در ساعت 12:44 توسط هوارد باشمن“حمایت کارولینای ج،ی از حقوق سقط جنین ممکن است کوتاه مدت باشد”: روت مار، ستون نویس دارد این انشا آنلاین در واشنگتن پست.

نوشته شده در 11:40 توسط هوارد باشمنبه لیست سفارشات امروز دسترسی پیدا کنید دیوان عالی آمریکا: در این لینک. دادگاه در هیچ پرونده جدیدی اجازه تجدید نظر نداد، اما در سه پرونده خواستار نظرات وکیل کل شد.

نوشته شده در 11:15 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/01/09/#196828