دسته‌ها
اخبار

شنبه، 31 دسامبر 2022 – چقدر جذاب


“حکم سقط جنین باعث می شود دانشکده های حقوق درگیر شوند، آموزه های قانون اساسی اکنون خارج از مرحله است”: استفن دینان و ال، سویر از واشنگتن تایمز دارند این گزارش.

نوشته شده در ساعت 20:32 توسط هوارد باشمن«در گزارش پایان سال، رابرتز رئیس قاضی به تهدیدات علیه امنیت قضات می‌پردازد. این گزارش که یک سنت سالانه است، هیچ روشنی بر تحقیقات درمورد افشای پیش‌نویس رای در ماه مه یا درخواست‌ها برای قو،ن اخلاقی دقیق‌تر برای قضات نمی‌افکند. آدام لیپتاک از نیویورک تایمز این گزارش.

رابرت بارنز از واشنگتن پست گزارش می دهد که “رئیس قوه قضائیه در گزارش سالانه عبارت جنجالی دیوان عالی را نادیده می گیرد

جس براوین از وال استریت ژورنال گزارش می دهد کهرابرتز، رئیس دیوان عالی کشور می گوید که قضات نباید «در ترس زندگی کنند». گزارش سالانه پایان سال دادگاه عالی بر اهمیت حاکمیت قانون تاکید دارد

جسیکا گرسکو از آسوشیتدپرس گزارشی با ،وان “رئیس دادگاه: ایمنی قضات برای سیستم دادگاه “ضروری” است

ریچارد کوان از رویترز گزارش می دهد کهتمرکز امنیت قضایی گزارش سالانه رابرتز رئیس قاضی ایالات متحده

لیدیا وی، از بلومبرگ گزارش می دهد کهرابرتز رئیس قاضی بر ایمنی قضات در گزارش سالانه تاکید می کند

و مارک والش از هفته آموزش گزارش می دهد که “دادگاه عالی برای برجسته ، لیتل راک، تاریخچه تبعیض‌زدایی در نمایشگاهی که پاییز آینده افتتاح می‌شود

می‌تو،د به «گزارش پایان سال 2022 درباره قوه قضائیه فدرال» جان جی رابرتز جونیور، قاضی عالی دسترسی داشته باشید. در این لینک.

نوشته شده در ساعت 20:17 توسط هوارد باشمن«دادگاه استیناف سیاست حمام ترا،تی هیئت مدرسه فلوریدا را تأیید کرد. این تصمیم چالش حقوقی دانش‌آموز ترنسجندر را رد می‌کند و به طور بالقوه زمینه را برای بررسی دادگاه عالی فراهم می‌کند». لورا ،یستو از وال استریت ژورنال دارد این گزارش.

جاناتان استمپل از رویترز گزارش می دهد کهدادگاه استیناف ایالات متحده ممنوعیت دستشویی ترا،تی در دبیرستان فلوریدا را تایید کرد

پاتریک دوریان از قانون بلومبرگ گزارش می دهد که “دادگاه معتقد است ممنوعیت حمام ترا،تی ها تبعیض نمی کند

جیم ساندرز از سرویس خبری فلوریدا گزارش می دهد که «دادگاه استیناف از منطقه مدرسه فلوریدا در دعوای حمام ترنس ها حمایت کرد

و برد کاتنر و مایکل آ. مورا گزارشی با ،وان “دادگاه های ایالات متحده ت،یم شدند: مدار یازدهم سابقه دسترسی ترا،تی ها به حمام را ش،ت. این نظر 150 صفحه ای در تضاد با مدارهای دوم، چهارم، هفتم و نهم ایالات متحده است که همه دانش آموزان ترا،تی می توانند مطابق با هویت ، خود به سرویس بهداشتی دسترسی داشته باشند.

شما می تو،د به حکم دیروز 7-to-4 en banc دسترسی داشته باشید دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه یازدهم در این لینک.

نوشته شده در 1:16 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2022/12/31/#196522