دسته‌ها
اخبار

Clio Payments اکنون در کانادا در دسترس است: جک نیوتن


Clio همیشه در خط مقدم نوآوری در فناوری حقوقی بوده است. به‌،وان پیشرو در تغییر به سمت خدمات حقوقی آنلاین، ما در حال تغییر در نحوه مدیریت پرونده‌های شرکت‌های حقوقی، حفظ مشتریان و پذیرش پرداخت‌ها هستیم.

امروز، ما مشتاقیم که Clio Payments را برای مشتریان کانادایی خود بیاوریم. اکنون مشتریان کانادایی ما می توانند پرداخت های آنلاین را از طریق یک پلتفرم همه کاره، Clio Manage بپذیرند، که نمای شفاف و در زمان واقعی تراکنش ها را ارائه می دهد.

با Clio Payments، ما تجربه حقوقی را برای همه متحول می کنیم، و یک بخش اساسی از آن به م،ای پرداخت بدون اصطکاک برای وکلا و مشتریان آنها است.

در حالی که صنعت حقوقی در پاسخ به چالش‌هایی که در سال‌های اخیر با آن مواجه شده‌اند، تغییری تحول‌آفرین و مثبت را پشت سر گذاشته است، دریافت حقوق همچنان قوی‌ترین نقطه اصطکاک در رابطه وکیل و موکل است. از زمان راه‌اندازی Clio Payments در ایالات متحده، ما شاهد تاثیر فوق‌العاده ساده‌سازی این نقطه ارتباطی حیاتی برای مشتریان خود بوده‌ایم – شرکت‌های حقوقی سریع‌تر حقوق می‌گیرند و تجربه مشتری نیز بهبود یافته است – بنابراین ما اکنون از ارائه این قابلیت هیجان‌زده هستیم. به مشتریان کانادایی ما نیز. پرداخت‌های Clio به مشتریان کانادایی ما این امکان را می‌دهد تا عملکرد مالی شرکت‌های خود را به طور چشمگیری بهبود بخشند و در عین حال به آنها کمک می‌کند تا تجربه‌ای بدون دردسر به مشتری ارائه دهند. در نهایت، این کمک خواهد کرد که خدمات حقوقی برای کانادایی ها بیشتر در دسترس باشد.

امروزه، مشتریان کانادایی با Clio Payments می توانند:

  • شروع به دریافت آنلاین در Clio کنید، همه در حالی که کاملاً مطابق با قو،ن صنعت قانونی برای حسابداری ام، است.
  • خدمات خود را در دسترس تر کنید با ارائه طرح های پرداخت که به مشتریان امکان می دهد صورتحساب ها را در ا،اط قابل مدیریت پرداخت کنند.
  • پرداخت را تا حد امکان آسان کنید با در نظر گرفتن ترجیحات مشتریان خود برای نحوه پرداخت، چه از طریق وب سایت شما، چه حضوری، یا از طریق پیام متنی یا ایمیل.
  • سرعت پرداخت های آینده با اجازه دادن به شرکت‌های حقوقی برای درخواست و ذخیره اطلاعات پرداخت از قبل یا در هر مقطع زم،.
  • صرفه جویی در زمان با ثبت خودکار پرداخت ها و همگام سازی راحت با پلت فرم حسابداری شما

وقت آن رسیده است که شرکت حقوقی شما پرداخت ها را در یک مکان جمع آوری کند، جایی که آنها امن نگه داشته می شوند و مدیریت آنها بدون زحمت است. زمان آن رسیده است که به مشتریان خود آنچه را که می‌خواهند بدهید—و آن‌ها می‌خواهند گزینه‌های پرداخت آنلاین و انعطاف‌پذیری را داشته باشند که مانند تجربه‌های پرداخت کم‌اصطکاک تجارت الکترونیکی باشد که به آن عادت کرده‌اند.

Clio Payments استاندارد طلایی برای نحوه عملکرد پرداخت های قانونی است. چه یک پزشک انفرادی باشید و چه در حال مدیریت هزاران پرونده باشید، Clio به شما دستمزد می‌دهد تا بتو،د روی موارد مهم تمرکز کنید – مشتریانتان.

امضای جک نیوتن

ما این پست وبلاگ را در نوامبر 2022 منتشر کردیم. ا،ین به روز رس،: .

طبقه بندی شده در: کلیو


منبع: https://www.clio.com/blog/clio-payments-ca،a/